ORSAY dámská móda

hm oblečení logoSpolečnost ORSAY je výrobcem oblečení převážně pro ženy. Na své si zde přijdou ženy a dívky všech věkových kategorií, jež hledají oblečení za příznivé ceny, které jde s dobou. V ORSAY se snažíme vyhovět potřebám všech našich zákaznic a vytváříme takové návrhy, které na sebe mohou vzít ženy všech tvarů, ať už odvážné modelky s pěknými křivkami, nebo klasické modely pro ženy, které se jen chtějí slušivě oblékat a vypadat skvěle. Mezi širokou nabídkou naleznete skutečně nádherné šaty pro plesové i jiné společenské využití, trička, svetry, halenky, kalhotové kostýmy a mnoho dalšího.

Dámské kolekce jsou zde obnovovány každé roční období a jsou navrhovány těmi nejlepšími světovými návrháři. Své kolekce zde však propagovali a navrhli i některé slavné celebrity. Nejvýznamnější módní kolekci zde prezentovala zpěvačka Madonna. Její řada se těšila tak velké popularitě, že ORSAY vyrábí oblečení podle jejího vkusu dodnes a tyto módní kousky patří mezi vůbec nejprodávanější.

Některé z Vás pak jistě ocení možnost zakoupení vybraných ORSAY šatů přímo z online ORSAY eshopu, ve kterém Vás čeká spousta akcí a slev, které v prodejnách nenajdete. Pokud znáte svou velikost tak neváhejte a navštivte oficiální ORSAY eshop a objednejte si kvalitní modely pro tuto či nadcházející sezonu :) Pro členky ORSAY klubu je zde připravena 10% sleva na veškerý oděvní sortiment.

Navštivte nejbližší prodejnu a vyzkoušejte si skvělé značkové oblečení hvězd za skvělé ceny.

Partneři

  • New Yorker
  • GATE oblečení
  • OhWhollyVegan blog
  • Dlažba
  • Nahlížení do KN
    „Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain